Mijn Klacht:
Op 12 juni met mijn vrouw gedineerd bij restaurant Van der Valk – Hotel Haarlem. Een gebakken tong (vis) besteld. Als je de tong opensnijdt dan druipt het watervocht gewoon op je bord. Dat kan niet de bedoeling zijn! Ik begrijp wel hoe dat is gegaan: tong kwam regelrecht uit de diepvries! Enfin, kelner daarop geattendeerd; kelner met bord plus tong naar de keuken. Kelner komt terug met de lakonieke mededeling van de kok: ‘Dat hoort zo’. Ik was daar niet mee eens. Kok besloot vervolgens de tong dan toch maar te ‘repareren’. Tong kwam na een tijdje terug. De tong is ietsje droger gemaakt en kennelijk opnieuw wat aangebakken. Mijn vrouw was inmiddels klaar met haar maaltijd (wordt anders koud!). Was niet bepaald gezellig om individueel volgtijdelijk alleen te eten. Enfin, tong was trouwens gewoon niet meer te eten. Als je een tong bij de start verkeerd aanbakt, dan komt dat gewoon nooit meer goed!. Tong verder laten staan, afgerekend en snel naar huis. Vraagt dezelfde kelner aan ons bij het afrekenen: Alles naar wens geweest? Dit is zeker niet voor herhaling vatbaar!
Dat vind ik jammer! Van der Valk is groot geworden onder andere vanwege de goede kwaliteit eten in hun restaurants (Staan ze om bekend). Die kwaliteit is in de loop van de jaren (bezoek regelmatig de Van der Valk restaurants) bij vrijwel alle van der Valk restaurants sterk achteruit gegaan. Heb trouwens dit zelfde verhaal direct zelfde avond nog ge-emailed naar Hotel Haarlem. Geen reactie; Niets meer van gehoord!. Ook heb ik vaker geklaagd over de achteruitgaan van de Van der Valk’s restaurants. Wordt nooit op gereageerd. Arrogantie ten top! Misschien moeten we het maar gewoon helemaal opgeven! Alex Yap
Gewenste Oplossing:
Ik hoef persoonlijk geen oplossing voor. Dit is typisch een Van der Valk probleem. Hoop alleen dat ze daar wat van leren.


