Klacht: Niets met beklag gedaan

hboz op 10 september 2020 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 10 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hadden op een aanbieding gereageerd van hotel vd Valk CUIJCK. Onze kamer lag in een soort van arbeidsmigrantenvleugel. Veel lawaai tot diep in de nacht. Omstreeks 01.30 uur receptie gebeld en geklaagd. Rond 2 uur verstomde de overlast. Voor 6 uur verlieten de eerste mensen echter hun kamers. Met slaande deuren van hun kamer en een flink dichtslaande buitendeur, waar wij pal naast lagen, hebben we niet echt een fijne nacht beleefd. Het was een verouderde vleugel waar de deuren middels drangers flink dichtklappen.
Bij de receptie dit volgende ochtend aangegeven. Onze klacht werd genoteerd en de General Manager zou contact opnemen. Nu, 4 weken later, een telefoontje en een enquête verder, nog steeds niets gehoord.
Ook dus niet na een negatief ingevulde enquête die vanuit vd Valk werd gestuurd over ons verblijf in hotel CUIJCK. Klachten lijken dus totaal niet serieus genomen te worden. Wel hebben we inmiddels 3 nieuwe aanbiedingen ontvangen via de mail.
Jammer, omdat we ook vaak zakelijk boeken bij vd Valk, via een contract. Dat contract gaat dus opgezegd worden op deze manier.

Gewenste Oplossing:

Inmiddels zijn we van mening dat een voucher voor een overnachting met ontbijt op z'n plek zou zijn. We klagen eigenlijk nooit, maar dit voelt niet echt goed.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van der Valk

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van der Valk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hboz
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM