Mijn Klacht:
Wij zijn vaak bij vd Valk geweest ivm uit eten, lunchen en vakanties. We hebben al diverse lokaties door heel Nederland geprobeerd.
Wij hebben al enorm veel voorbeelden van vele fouten die gemaakt zijn. Teveel om nu op te noemen. Kort samengevat hieronder beschreven.
Elke keer dat wij glutenvrij willen eten, gaat dit vaak gepaard met veel gedoe.
Gluten fouten gebeurd 9 vd 10 keer waardoor we toch weer ziek worden. Ondanks het veel keer aangeven, zowel van tevoren als op het moment van bestellen.
Als we overnachten valt het ontbijt altijd enorm tegen! Altijd dezelfde kleine ronde bolletjes.
Als we vragen voor beleg omdat we niet kunnen pakken vh buffet ivm kruisbesmetting, wordt er gezucht en met ogen gerold en voelen we ons teveel.
Terwijl we al zoveel problemen hebben met eten, is deze houding waarin wij niet serieus en geaccepteerd worden heel naar.
Wij raden de mensen met coeliakie aan om niet bij vd Valk te eten of te overnachten om problemen, ziekte en teleurstelling te voorkomen.
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevreden als er op een respectvolle, professionele manier met zorg en aandacht glutenvrij eten geserveerd wordt.
Dat we niet ziek worden.
We zijn tevreden als er in de ochtend al een dienblad voorbereid is met vele diverse glutenvrije producten zoals muffins, croissants, div. Bolletjes, koekjes en natuurlijk beleg.
Ze weten dat er in de ochtend bij het ontbijt glutenvrije mensen komen ontbijten. Dan is deze voorbereiding toch simpel en effectiever voor beide partijen!

