Klacht: Boeken als Loyale gast

Margriet Westland op 13 juli 2021 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 13 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo,
Van 3 t/m 6 juli verbleven wij in hotel Spier, geboekt als zomerdeal, 3 is 2. wat zeer aangenaam was. dit wilde we ook voor onze kleinkinderen. op de site was de gewenste data niet meer vrij, vervolgens de geweldige hulp van de receptie ingeschakeld.
Daar kon men nog wel dit zomerarrangement boeken voor 21 t/m 24 augustus. voor zover alles prima, echter omdat zij het voor ons boekten, konden we geen gebruik maken van de voordelen als Loyalgast.
maar hier hadden we geen keuze, wij konden de mogelijkheden niet zien en konden dus niet zelf boeken.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als deze boeking toch als een loyale boeking gezien wordt, per slot van rekening zijn wij niet voor niets Loyalgasten.

Verder niets dan lof voor van der Vak, wat een verademing deze hotels, chapeau!

Met vriendelijke groet,

Henk-Jan en Margriet Westland

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van der Valk

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van der Valk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Margriet Westland
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM