Klacht: VandeBron heeft mij onterecht afgemeld bij mijn gekozen energieleverancier.

FreyaMy op 04 februari 2019 over Van de bron in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van de bron has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Soortgelijke ervaring als Henk Westerik. Via internet een contract afgesloten voor een iets hoger bedrag dan NUON aanbood, maar dat had ik wel over voor groene energie uit de regio. De volgende dag kreeg ik een bevestiging met een belachelijk hoog termijnbedrag, €730,- voor een tussenwoning. Onmiddellijk, diezelfde dag nog, het contract opgezegd (en bevestiging van ontvangst daarvan ontvangen) en me elders aangemeld. Toch heeft VandeBron mij afgemeld bij mijn gekozen energieleverancier, wat mij nog eens €100,- boete kost. Telefonisch contact met de klantenservice (zoals ik inmiddels begrijp moet dat geheel per ongeluk zijn geweest…) bood mij een goede oplossing. Medewerkster was erg vriendelijk, geen klachten daarover en ik zou geheel schadeloos worden gesteld. Maar… de voorgestelde oplossing is helemaal niet mogelijk en ik krijg nu absoluut geen contact meer met VandeBron, telefonisch meer dan 30 min in de wacht (en ik bel vanuit het buitenland), geen antwoord op emails etc.
Het idee is leuk, de uitvoering erbarmelijk !!!
O ja, ze weten me wel emails te sturen met rekeningen die 45,- hoger liggen dan in het voorgestelde contract, dus €775,- (!!!die ik niet betaal want zij hebben juridisch geheel onterecht mijn contract met mijn gekozen energieleverancier opgezegd), dreigingen met incasso e.d. Dan is het ineens wél mogelijk contact met mij op te nemen!?

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn als ik zonder nog meer tijd hieraan te moeten verknoeien, energie geleverd krijg tegen een reëel bedrag (Nuon rekende bv €83,-) en schadeloos gesteld wordt voor de boete die ik nu opgelegd kreeg van mijn gekozen energieleverancier. Het moet allemaal geregeld zijn vóór 7 maart, de verkoopdatum van de bewuste woning.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van de bron over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie