Mijn Klacht:
Donderdag 14 feb 2019 werd ik gebeld door een deurwaarderskantoor dat ik komende week vrij moet nemen omdat ze langs zouden komen met twee politieagenten, een slotenmaker en de deurwaarder. Ik moest dan 1375 euro betalen. Ik heb gezegd dat er een leger op hem staat te wachten en dat hij vliegles krijgt. Ik woon op de 6e etage,
Er zou een kantongerecht beslissing liggen (ben nooit opgeroepen) nooit aanmaningen gehad en nooit gehoord dat de deurwaarder is aangeschreven. De man gaf aan niet bang te zijn en zei dat ik vrij moest nemen om thuis te zijn. Ik kreeg een zaaknummer en een Ibannummer om erger te voorkomen. Ik vroeg of hij dit in een mail naar mij wilde sturen maar dat wilde hij niet. Ik moest het opschrijven. Ik wil dat deze praktijken stoppen en dat mensen nooit maar dan ook nooit meer met dit soort tuig te maken krijgen. Dit moet stoppen. Ik betaal nog geen cent.
Gewenste Oplossing:
Als de betreffende medewerkers van vakantiegarant met naam en toenaam genoemd worden. Dat de oprichter de gedupeerden hun geld teruggeeft en dat deze man (het blijkt een Turkse crimineel te zijn die nu voor hetzelfde bedrag mensen oplicht wat betreft klusbedrijven) de cel ingaat voor oplichting. Tevens ben ik tevreden als ik op de hoogte gehouden wordt wanneer deze man opgepakt is. Ik wil dan graag even met deze man alleen zijn.

