Mijn Klacht:
Ik probeer al enige weken te achterhalen wat er met mijn zending (een huissleutel) is gebeurd. De zending is van UK naar Nederland gegaan. Na inklaring en aankomst in Rotterdam is de informatievoorziening volledig gestaakt. Als verzender heb ik zelf meermaals gebeld en gemaild. Antwoorden krijg ik niet: ik wordt verwezen naar andere afdelingen die ook nergens vanaf weten. Inmiddels zijn er kosten gemaakt voor zending, inklaring. En later voor slotvervanging: immers is het volstrekt onbekend waar de huissleutel gebleven is (voor mij in ieder geval).
UPS blijkt frustrerend slecht in staat om tot klachtafhandeling over te gaan. Ik wordt verwezen naar een claim pagina. Maar daar kan / mag ik mijn zending niet toevoegen aan mijn account, omdat hiervoor een bankrekening gekoppeld moet worden, wat alleen kan met een klantnummer. En laat ik nu net geen klantnummer hebben gekregen. Telefonisch heb ik deze ook niet mogen ontvangen van de zogenaamde helpdesk.
Wat is mijn vraag geweest aan UPS?
– Wat is er nu gebeurd met het pakket?
– De geruchten zijn dat er een schaderapport is. Deze zou aan de verzender (mij dus) beschikbaar worden gesteld. Maar nu weet niemand binnen UPS iets van dit rapport af. Kan deze alsnog verzonden worden?
– Waarom ben ik als verzender van zo’n belangrijk pakket (er was duidelijk in detail beschreven wat de zending betrof) geen enkele keer geïnformeerd over de voortgang? Zelfs nu, 2,5 weken later, weet ik formeel nog niets.
– Ik wens alsnog schadeloos gesteld te worden voor de zending, inklaring en belasting en de slotvervanging die voor de verzekeraard noodzakelijk was (nogmaals, omdat niet bekend is waar de zending gebleven is). Hoe kan dit in orde gemaakt worden buiten de claim en klacht-pagina om?
– Ten slotte: waarom is het nu zo moeilijk om normaal in contact te komen? Ben ik echt de enige die met verbijstering en complete wanhoop toe ziet dat er gewoon niets met mij gedeeld wordt? Juridisch gezien is dit volgens mij geenzins correct.
Gewenste Oplossing:
- Ik wil duidelijk beantwoord hebben, met bewijsmaterialen, wat er gebeurd is met mijn zending.
- Ik wil excuses voor de manier waarop ik tot nu toe behandeld ben (respectloos, ongeïnteresseerd, geen empathie. Ik heb hier persoonlijk enorm veel last van gehad!)
- Ik wil duidelijke afspraken hoe ik schadeloos gesteld ga worden. De gemaakte kosten liggen tegen de 300 euro aan.


