Mijn Klacht:
Voor m’n bedrijf verwacht ik een zending van 43 dozen wat per vliegtuig verzonden moet worden. Op 29-7 krijg ik een melding dat de dozen in het land zijn en dat er invoerrechten betaald dient te worden, na betaling zou de aflevering op 30-7 plaatsvinden. Voorgaande goederen betaalde ik per iDeal om de overschrijving van het geld spoedig te laten verlopen en de aflevering op tijd af te laten leveren. Helaas kampte UPS met een storing waardoor ik de betaling niet per IDeal kon uitvoeren. UPS gebeld, een vrouwelijke medewerker verzocht mij de betaling per bankoverschrijving te doen en een mail te sturen naar CODBenelux om te voorkomen dat er een vertraging komt met uitlevering. Volgens de medewerker moest dit verder geen problemen opleveren met eventuele vertragingen. CODBenelux kan je mails blijven sturen tot je een ons weegt, geen reactie en bevestigen niet of de betaling in goede orde is ontvangen.
Nu 5-8 nog steeds geen zending ontvangen. UPS elke dag gebeld en geprobeerd te bellen. Slecht telefonisch bereikbaar en wanneer ik een medewerker wel aan de telefoon kreeg wispelturige onbetrouwbare antwoorden ”uw pakketen zijn nog in land van herkomst, uw pakket ligt in Keulen, uw pakket is nog zoek en u dient een onderzoek te starten via uw verzenden/leverancier). Continue van het kastje naar de muur gestuurd en de zending blijft ongewijzigd op ”onderweg” staan.
UPS pakt geen verantwoordelijkheid en dit kost mij klanten en keiharde euro’s. En dat voor een airfreight zending waar je €6000,00 voor heb moeten betalen!
SCHANDALIG!
Gewenste Oplossing:
Wanneer de goederen uitgeleverd wordt. En spoedig, niet volgende week of week erop, maar liefst vrijdag 6-8 of 9-8 uiterlijk maandag.
Zo niet, zou ik graag contact gegevens willen ontvangen waar ik een claim kan indienen voor omzetderving en extra gemaakte kosten.

