Mijn Klacht:
Ik bestel vanuit het buitenland voer voor mijn dieren. Ik zet er hierbij op dat bij niet thuis het pakket afgegeven kan worden bij de buren. Het is nu al meerdere malen gebeurd dat dit pakket niet bij buren is afgegeven maar dezelfde dag nog bij het afhaal punt klaar staat. Ik heb zelf geen auto en kan de doos niet makkelijk zelf ophalen. Ik baal hiervan hier keer op keer last van te hebben en de bezorger geen enkele moeite doet.
Vandaag opnieuw, via mail stond er eind van de dag wordt uw pakket aangeboden. om 15:05 krijg ik een mail dat het pakket al klaar staat op het afhaal punt. Dat is punt1 niet eind van de dag afgegeven op mijn adres (dan was ik thuis geweest) en staat dus al klaar op het afhaalpunt nog voor het eind van de dag is! Punt2 is dit ook niet bij de buren waardoor ik opnieuw vervoer moet regelen om dit op te halen. Ik ben het spuug zat, dit is geen bezorging meer te noemen. Er wordt van mij ook verwacht dat ik mijn werk doe en dit verwacht ik ook van een bezorger!
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als beloftes waargemaakt worden en pakketten bij niet thuis bij buren worden afgegeven of de volgende dag opnieuw worden aangeboden.


