Mijn Klacht:
In januari heb ik een pakket verstuurd met UPS naar IDDINK bij dagbladhandel LEKTUURSHOP ROSA DOMINIKANENLAAN 13, 3600, GENK
Heb hiervan een ontvangstbewijs gehad maar pas vandaag krijg ik een aanmaning dat ze de boeken nooit ontvangen hebben. Dus heb al alles geprobeerd en niemand kan mij helpen want ondertussen ben ik natuurlijk het bewijsje kwijt. Straffe is dat ik vandaag de tweede was bij diezelfde dagblandhandel met ook een pakket naar IDDINK dat nooit is aangekomen !! Pakket werd verstuurd ergens in januari rond de 12de ..
Het kan toch niet zijn dat ik nu voor die kosten moet opdraaien omdat jullie het zijn kwijtgeraakt? Ik heb al een aantal telefoons gepleegd en niemand wil mij helpen. Voor mij even geen UPS meer. Dat is toch ongelofelijk dat dit nergens in een computer wordt geregistreerd? Iemand moet dit toch kunnen traceren? Zoveel pakketjes worden in januari toch niet verstuurd naar IDDINK ?
Gewenste Oplossing:
Kan er alsnog naar mijn pakketje gezocht worden ? Barcode op de retour : BERF192978 - 1 pakket op naam van Luna Gramme Klantnummer IDDINK 233248. Of een schadevergoeding? OF..? Alle hulp is welkom

