Mijn Klacht:
Na vijf vergeefse pogingen UPS te bereiken om een afspraak te maken voor het afhalen van een pakket wacht ik op antwoord.
1. Als je belt krijg je een afschuwelijk slecht keuzemenu. Computer gegenereerd.
De stem zegt dat ze jou niet begrijpt en je wordt doorverbonden met een medewerker.
2. Dan begint het feest pas goed. Na 10 minuten aan de telefoon hangen wordt eindelijk opgenomen waarna de verbinding onmiddellijk verbroken wordt. Is twee keer gebeurd.
3. Toen ik na weer een kwartier wachten een medewerker aan de lijn kreeg die de verbinding niet verbrak vertelde ze mij dat het trackingnummer niet klopte. Een trackingnr. dat ik van UPS zelf gekregen heb; toch moest ik van haar contact opnemen met de firma Bose in Tongeren waar het pakket naar toe gestuurd moet worden. Ook zij konden mij daar niet bij helpen, lijkt me logisch maar ik heb toch maar braaf gedaan.
4. Ik zal nooit aan niemand aanraden van de service van UPS gebruik te maken want dit is het slechtste wat ik op dit gebied ooit heb meegemaakt. Ik stuur een kopie van dit bericht naar de firma Bose zodat ook zij weten met wie ze in zee zijn gegaan.
Gewenste Oplossing:
Wanneer mijn pakket wordt opgehaald en goed wordt afgehandeld. Als ik op een normale, fatsoenlijke manier behandeld wordt. En UPS om te beginnen het keuzemenu aanpast en zijn medewerkers beter traint


