Klacht: Pakketten worden niet bezorgd omdat er niet wordt aangebeld

kroonsberg op 18 januari 2021 over UPS in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 januari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Ed, We hebben helaas verder geen bericht meer ontvangen met betrekking tot uw eerdere bericht. Mocht u alsnog contact met ons opnemen, dan help ik u graag verder. Ik zie uw reactie graag tegemoet, en ik wens u nog...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf UPS
Status Opgelost
Datum 18 januari 2021

Herhaaldelijk heeft UPS niet aangebeld bij het adres in Woudenberg, ondanks dat de bewoners thuis waren. In plaats daarvan werd er een briefje achtergelaten met de mededeling dat er niemand thuis was, wat leidde tot het retour sturen van een pakket zonder mogelijkheid tot ophalen. De klager uitte zijn onvrede over de gebrekkige service en adviseerde anderen om geen gebruik te maken van UPS.

Mijn Klacht:

Bij herhaling wordt door UPS niet op ons adres (Schans 23, 3931KJ Woudenberg) aangebeld en wordt er standaard een briefje in de bus gedaan met de mededeling dat wij niet thuis waren terwijl dat aantoonbaar wel het geval was.
Deze handelswijze vindt alleen bij herhaling plaats door UPS.
Ik adviseer leveranciers geen zaken te doen met UPS en besteel vanaf nu nooit meer een product als UPS de vervoerder blijkt te zijn.
Het laatste pakket is zonder meer geretourneerd naar de afzender zonder kans het evt. op te halen bij een pickup point. Buitengewoon slechte service. Bellen heeft geen zin, want daar kunnen ze ook niets meer doen.

Gewenste Oplossing:

Gewoon aanbellen of pakket bij buren bezorgen en ander afgeven bij pickup point.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van UPS

5 jaren geleden - Beste Ed, Bedankt dat u navraag doet naar de levering van uw pakket. Wat spijtig om te horen dat u niet de service heeft ervaren die we graag zouden bieden. We bedanken u dit kenbaar aan ons te hebben gemaakt en zullen dit intern bespreken en verbeteren waar mogelijk. Uw pakket 1Z537A6E6825019685 is terug gezonden naar de zender, omdat er is doorgegeven dat u niet thuis was bij levering. Ons excuses hiervoor. U kunt het beste contact opnemen met de zender,omdat zij het pakket al hebben ontvangen vandaag. De tracking nummer hiervan is 1Z537A6E6888757680. Zij kunnen dan met UPS regelen het pakket alsnog zo snel mogelijk terug te sturen. Wilt u dit niet, dan kan er een case worden gemaakt, maar alsnog zou er contact gemaakt moeten worden met de zender. Dit omdat het systeem aangeeft dat zij het pakket al in ontvangst hebben genomen. Ons excuses voor het ongemak en mocht u nog verdere vragen hebben, neem dan gerust opnieuw contact met ons op. Ik zie uw reactie graag tegemoet Met vriendelijke groet, Precious UPS Customer Service Belgium The Netherlands

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door UPS in behandeling genomen

UPS

Heeft op 18 januari 2021 om 16:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Ed,

We hebben helaas verder geen bericht meer ontvangen met betrekking tot uw eerdere bericht. Mocht u alsnog contact met ons opnemen, dan help ik u graag verder.

Ik zie uw reactie graag tegemoet, en ik wens u nog een prettige dag toe.

Kind regards / Vriendelijke groeten,
UPS Customer Service
Belgium The Netherlands

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat UPS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

kroonsberg

Heeft op 18 januari 2021 om 18:53 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Is geen oplossing geboden. Pakket bezorger belt gewoon niet aan en doet alleen een briefje in de bus dat we zogenaamd niet thuis waren.

Alle klachten die gemeld zijn door kroonsberg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM