Klacht: Pakketjes in de tuin bezorgt , maar ik heb het nooit gezien!! (UPS & Winkelstraat)

oever91 op 31 oktober 2017 over UPS in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Nogmaals onze excuses voor deze vervelende situatie. Ik zie dat u al eerder gecontacteerd bent door het Center en dat zij u feedback hebben gegeven. Daar u de pakketten niet hebt kunnen terugvinden en onze systemen aangegeven dat de...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf UPS
Status Opgelost
Datum 31 oktober 2017

Een klant heeft een klacht ingediend over de levering van kledingstukken via UPS, waarbij de pakketten op een tuinstoel zouden zijn bezorgd. Bij aankomst bleek er echter niets te liggen en was de tuindeur open, wat de klant als onzorgvuldig en schandalig ervaart. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig week een aantal kledingstukken besteld bij winkelstraat met volle vertrouwen en enthousiasme dat ik me kleding de dag erna kreeg. Na de bestelling kreeg ik een mailtje dat er een storing was en dat het niet mogelijk was dat er bepaalde kledingstukken mee werden geleverd. Waar ik natuurlijk van baalde , maar ik werd netjes op de hoogte gehouden door ze, wat ik erg waardeerde. Vervolgens kreeg ik een telefoontje van me moeder dat er een brief op me deurmat lag met als volgende mededeling; Pakketten op de tuin stoel, maar wat er nou echter bleek, dat er geen pakketten lagen! En dat niet alleen, de tuindeur stond nog open. Ik vind het schandalig dat er zo omgegaan wordt met andermans waardevolle spullen, dat terwijl het hun werk is om zorgvuldig met andermans spullen om te gaan. Wat ik dus diep betreur.

Ik heb het die dag gelijk gemeld bij UPS en 2 keer aan de telefoon gehad, geen resultaat. Ze hebben mij verteld dat ik het bij Winkelstraat moet melden. Vervolgens ben ik nu aan al 4 dagen aan het mailen met winkelstraat en nog steeds geen resultaat. Met andere woorden ik ben de dube van een slordige en asociale actie en bij beide partijen geen resultaat of antwoordt.

Ik wacht nog steeds op mijn wel beloofde kleding die ik nu inmiddels bijna een week geleden besteld hebt. Ik ben een vaste klant van Winkelstraat, maar door deze situatie ben ik geneigd om niet meer daar te bestellen, doordat het gewoon onzeker is of ik het wel binnen krijg.. Voor zulke dure kleding moet dat zeker niet zo zijn!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik gewoon mijn kleding krijg die ik besteld heb. Zolang ik niks krijg betaal ik mijn afterpay niet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door UPS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat UPS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

8 jaren geleden - Goedemorgen, Onze excuses voor de vervelende ervaring. Het nummer van de Infonotice is helaas niet leesbaar. Kunt u dit nummer aan onze doorgeven zodat wij uw klacht in behandeling kunnen nemen ? Met vriendelijke groet, UPS Social Media Team

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Hoi, hierbij mijn trackingsnummers wat ik in me mail gekregen heb. ik heb het nummer van het briefje niet bij de hand. Ben namelijk op me werk, zodra ik thuis ben stuur ik je me code. Hebben jullie trouwens nergens in het systeem de code staan, want Donderdag moest ik ook het nummer doorgeven van het briefje, maar uiteindelijk werd er niks mee gedaan en moest ik het bij winkelstraat neerleggen, dat terwijl ik 2 keer een medewerker aan de telefoon gehad heb. 1Z97W1436801476978 1Z2Y837E6893125382 1Z97W1436806189369 1Z2Y837E6890343375

UPS

Heeft op 31 oktober 2017 om 11:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

oever91

Heeft op 01 november 2017 om 13:38 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ik heb meerdere keren contact gehad met winkelstraat en die zeggen mij dat het bij UPS ligt om dit op te lossen! Nogmaals ik vindt het schandalig dat het in de tuin wordt gedropt! Voor jullie beeldvorming ik heb een hoekhuis en je kan zo de tuin in kijken!! Ik vind dit geen geschikte plek voor pakketten met veel waarde en al helemaal geen tuin gewoon! wil gewoon dat dit opgelost wordt. Ik heb voor afterpay gekozen en ik betaal helemaal niks voor wat ik niet in mijn bezit heb nogmaals!!
Mijn geduld raakt op nu, ben al heel de week met UPS of winkelstraat aan het telefoneren/mailen. Schandalig is het!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM