Klacht: NOG STEEDS NIET OPGELOST NA 10 MAANDEN

SSj4_Bamisoep op 30 augustus 2022 over UPS in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 augustus 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste Marlo, Onze investigation afdeling heeft u een duidelijk antwoord per mail verstuurd op 30-08-2022 met de volgende inhoud. Dear Customer, You've been in contact with us regarding the parcel with the tracking number 1ZT8VP56D920023212. As per our previous emails,...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf UPS
Status Opgelost
Datum 30 augustus 2022

Na tien maanden van onduidelijkheid en tegenstrijdige informatie van UPS over een verloren pakket ter waarde van 1500 euro, is de klager gefrustreerd over het gebrek aan follow-up en de communicatie van het bedrijf. Ondanks beloften van schadevergoeding en de mogelijkheid om een claim in te dienen, blijft de situatie onopgelost, wat leidt tot een gevoel van onvrede en wanhoop bij de klager.

Mijn Klacht:

Aangezien UPS gewoon liegt dat er contact wordt opgenomen, er wordt misschien een mailtje gestuurd maar zonder follow up. Ik kreeg een mailtje dat ik een schade vergoeding zou krijgen, maar wat schetst mijn verbazing nu wordt er gezegd dat ik deze niet krijg. 10 MAANDEN alleen maar leugens!! IK WIL DAT DIT IS EEN KEER WORDT OPGELOST VOORDAT ER OP DE OPGELOST KNOP WORDT GEDRUKT!! HET IS TELKENS WEER EEN ANDERE VERHAAL VAN UPS!

LUISTER ALLE TELEFOON GESPREKKEN TERUG WAARIN WORDT GEZEGD DAT HET PAKKET RETOUR IS. OF DE GESPREKKEN DAT IK EEN CLAIM IN KAN DIENEN. NET ALS DE EMAILTJES, EN NU WORDT ER GEZEGD KAN NIET VERDER TERUG KIJKEN DAN 3 MAANDEN. HET IS BELACHELIJK!! IK BEN NU EEN PAKKET KWIJT MET EEN WAARDE VAN 1500 EURO. EEN VERZEKERD PAKKET! IK WIL DAT EEN KEER ECHT WORDT OPGELOST!!

Het is gewoon misselijk makend hoe ups met zijn klachten omgaat, wederom durven ze de klacht weg te drukken als opgelost, er is helemaal niks opgelost!!!

Ik ga mijn klacht wederom plaatsen dit is al de 7e keer. UPS heeft gewoon het lef om op het knopje opgelost te drukken, maar komen niet met een oplossing. Enkel leugens. Er zou contact met me opgenomen worden maar dit blijft gewoon uit.

Ik ben nu al vanaf oktober bezig om een pakket die ik heb verzonden terug te krijgen aangezien deze niet aangenomen kon worden op het aflever adres. Elke keer werd er wat anders gezegd bij UPS maar er gebeurd NIKS!! Het pakket zou terug gestuurd worden zonder kosten, vervolgens was het pakket kwijt, ik kon een claim indienen, was daar zelfs over gebeld, ik zou hier een formulier voor krijgen maar vervolgens was het pakket weer gevonden, moest een LOA invullen, gedaan geen reactie meer, er zou weer onderzoek gedaan worden, pakket ligt bij customs, customs benaderd ik moest bij UPS zijn. UPS ging het regelen, pakket was weer kwijt, weer een onderzoek, pakket was vernietigd, vervolgens was het pakket weer gevonden.Klantenservice kan en doet helemaal niks, alles van zich afduwen zodat ik opnieuw kan bellen en weer een euwigheid kan wachten. En nu wordt er weer onderzoek gedaan, maar een duidelijk antwoord blijft uit. Als het te moeilijk wordt blijft een reactie uit, en dit na meer dan 50 telefoon gesprekken talloze emailtjes.

Overduidelijk dat UPS geen moer uitvoert, bovenstaande blijft zich herhalen, ik moet telkens weer het zelfde verhaal uitleggen, todat ik weer op het punt kom voor dat ze niet meer reageren, het is ronduit asociaal!

UPS DOET HELEMAAL NIKS, HET GAAT HIER OM EEN PAKKET VAN 1500 EURO!! Ik wil een claim indienen en de waarde van het pakket terug, ups regelt helemaal niks. IK WIL EEN SCHADEVERGOEDING,ZIJN AL MEER DAN 10 MAANDEN VERDER, GEEN GOED WOORD OVER VOOR UPS

1ZT8VP56D920023212

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat ups nou een ECHT dit gaat oplossen ben het spuugzat, maar ik laat me niet afwimpelen. HET gaat om een serieuze waarde. IK WIL EEN SCHADE VERGOEDING VAN HET PAKKET 1500 EURO. EN DAN HEB IK HET NOG NIET EENS OVER DE VERLOREN UREN DIE IK HIER HEB INGESTOKEN.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door UPS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat UPS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

UPS

Heeft op 30 augustus 2022 om 20:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

SSj4_Bamisoep

Heeft op 01 september 2022 om 08:00 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

DIT IS GEEN OPLOSSING!!!! IK GA HEM NOGMAALS PLAATSEN AANGEZIEN JULLIE ALEEN DAAR OP REAGEREN. LEES OOK DE HELE TEKST DAT IS OOK MOEILIJK VOOR UPS!

Alle klachten die gemeld zijn door SSj4_Bamisoep
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM