Mijn Klacht:
Zending voor een beurs in het buitenland volledig kapot op lacatie in Budapest ontvangen. Na telefonisch contact zou UPS de volgende dag komen kijken. Volgende dag tot 20.00 uur gewacht op locatie niemand geweest en ook niemand van UPS heeft contact met ons opgenomen. De banner was zo kapot dat omdat wij de volgende ochtend weer vertrokken terug naar Nederland daar achtergelaten met de mededeling dat deze de container in mocht.
Contact klantenservice (hahahha service)
sorry meneer wij kunnen aan de hand van foto’s niet beoordelen, u had de Banner naar Nederland moeten verschepen zodat wij de schade zelf kunnen zien.
Mijn commentaar… Jullie zouden volgens afspraak de zending vrijdag komen beoordelen maar niemand is komen opdagen en ook niemand heeft gebeld met deze instructies.
Sorry meneer wij kunnen niets voor u doen.
Gewenste Oplossing:
Compensatie en excuus.


