Mijn Klacht:
Product maandag besteld en zeer snel bericht gekregen dat het verstuurd is en dinsdag bezorgd zou worden.
Dinsdag een bericht “wordt voor einde van de dag bezorgd.”
Aangezien ik werk, is het vrij moeilijk om heel de dag thuis te blijven omdat UPS niet iets nauwkeuriger kan zijn.
Bericht gekregen dat ik niet thuis was en het bericht daarom bezorgd is bij een UPS afhaal punt (tot hier nog een soort van prima).
’s Avonds naar het afhaal punt van UPS, maar daar was geen pakketje meer. Bellen met UPS en het blijkt dat ze het pakketje een uur na bezorgen mee terug hebben genomen (????) en morgen het nog een keer proberen.
Woensdag ochtend kijk ik en het pakketje wordt (voor eind van de dag….) bij het UPS pickup geleverd. Aangezien mijn vriendin woensdag wel thuis is, verander ik dit naar mijn eigen adres.
Wat blijkt: dit kost een dag verwerk tijd (nergens een bevesting van gezien) omdat de “route opnieuw berekend moet worden.” Na opnieuw the bellen met UPS blijkt dat het niet meer gecancelled en er niets, behalve tot morgen wachten, aan gedaan kan worden.
Door stommiteiten van medewerkers en het systeem wordt het pakketje nu (hopelijk!) donderdag bezorgd ipv dinsdag.
Gewenste Oplossing:
Als het pakketje nog vandaag bezorgd wordt

