Klacht: het nog nooit afsluiten van de klacht over de additionele kosten

Folkert Beimers op 21 april 2021 over UPS in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 april 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Folkert, Bedankt voor uw bericht. Dat is goed om te horen dat het uiteindelijk is opgelost. Ik hoop dat we de situatie kunnen verkomen in de toekomst. Ik wil u ook ons excuses aanbieden voor de onduidelijkheid en de...

Bedrijf UPS
Status Opgelost
Datum 21 april 2021

Een klant van UPS heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen over additionele kosten, maar heeft tot nu toe geen concrete oplossing ontvangen. Ondanks meerdere communicatiepogingen via e-mail en telefoon, blijft de kwestie onopgelost, wat leidt tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Dag mevrouw, meneer,

Helaas heeft niemand, zo u het stelt, contact met mij opgenomen; enkel de contacten die via Klacht.nl liepen. Die lopen al vanaf 7-1 2021 (zie ook Klacht.nl daarvoor; 7 maal maar liefst!))
Daarvoor in december en ook in januari diverse mail- én telefoon- contacten met o.a. Shirley, Simone in december en in januari met Noor( foto gestuurd, case nummers doorgegeven,..); alle keren werd mij toegezegd er wordt een case van gemaakt; zie voor uitgebreidere informatie ook de communicatie op Klacht.nl.
Maar een concrete oplossing is er nog steeds niet uitgekomen. Na al die maanden wil ik toch graag duidelijkheid en een concrete oplossing betreffende, de in mijn ogen onterechte additionele afhandelingskosten. U, als groot bedrijf, handelt deze kleine klacht toch snel even af?; u heeft vast wel grotere en belangrijkere zaken aan het hoofd!
‘k Hoop van u nu toch eens een reactie te krijgen, dat de kwestie gesloten kan worden.
Deze mail stuur ik ook door naar [email protected] en [email protected] en Klacht.nl ,daar die als ‘tussenpersoon’ al mijn klachten heeft doorgespeeld. (wat helaas tot nu toe nog niet tot een afsluitende oplossing heeft geleid).
Benieuwd naar uw reactie

Hartelijke groeten Folkert Beimers

Gewenste Oplossing:

wanneer ups deze klacht met een concrete oplossing afsluit!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door UPS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat UPS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

UPS

Heeft op 23 april 2021 om 12:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Folkert,

Bedankt voor uw bericht.

Dat is goed om te horen dat het uiteindelijk is opgelost.
Ik hoop dat we de situatie kunnen verkomen in de toekomst.

Ik wil u ook ons excuses aanbieden voor de onduidelijkheid en de communicatie vanuit ons kant.
We werken eraan om de klanten service beter te krijgen.

Met vriendelijke groet,

UPS Customer Service
Belgium The Netherlands

Alle klachten die gemeld zijn door Folkert Beimers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM