Klacht: Geen verzendlaber ontvangen en geen reactie op klacht klantenservice

Oud Kiala klant op 02 november 2017 over UPS in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 2 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Onze excuses voor de vervelende ervaring. Waarschijnlijk is er een Pop up blocker actief op uw Ipad en hierdoor kan het label niet worden geprint. Wij adviseren u om dit te melden bij onze klantenservice, zij kunnen u informeren...

Bedrijf UPS
Status Opgelost
Datum 2 november 2017

Een accounthouder van Kiala heeft negatieve ervaringen met de overgang naar UPS. Na het aanmaken van een pakket en betaling ontving hij geen verzendlabel of reactie van de klantenservice, ondanks het indienen van een klacht. Hij heeft inmiddels besloten om zijn pakketten via Post.nl te verzenden en is ontevreden over de geboden service.

Mijn Klacht:

Als account houder van Kiala is de overgang naar UPS voor mij slecht bevallen. Heb zaterdagochtend een pakket aangemaakt met keuze aanbieden in winkel “diezelfde dag”. Betaald via internetbankieren op I-pad. Allemaal net als voorheen bij Kiala. Maar geen verzendlabel te vinden of mail gehad. Klacht met afboekingsnummer naar klantenservice gestuurd binnen een uur. Geen reactie gehad tot op heden terwijl 24 uur, werkdag, wordt gecommuniceerd. Ik zag dit weekend de vele klachten en ven echt helemaal klaar met dit ondermaatse niveau van service. Heb mijn pakket inmiddels via Post.nl verzonden en zal mijn pakketten niet meer via UPS versturen totdat er een oplossing is voor alle klanten die nu door een ondermaats systeem en slechte voorlichting aan haar klanten 30 dagen zouden moeten wachten op restitutie van geld. Ik vind dit onaanvaardbaar.

Gewenste Oplossing:

Mijn zaterdag afgeboekte betaling voor een pakket dat naar Gas Oil Lochem zou worden verzonden en zaterdag aangeboden zou worden voor verzending is verifieerbaar niet aangeboden/verzonden bij gebrek aan levering verzendlabel. Nu levering niet meer mogelijk is voor de optie zaterdag jl. verzenden en reeds elders verzending heeft plaatsgehad wens ik restitutie van geld binnen 5 dagen, wat redelijke termijn is. 30 dagen is niet acceptabel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door UPS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat UPS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

UPS

Heeft op 02 november 2017 om 09:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Onze excuses voor de vervelende ervaring. Waarschijnlijk is er een Pop up blocker actief op uw Ipad en hierdoor kan het label niet worden geprint.

Wij adviseren u om dit te melden bij onze klantenservice, zij kunnen u informeren over de credit. Als u dit reeds per email heeft gedaan, dan zult u vanzelf bericht ontvangen.

Met vriendelijke groet,
UPS Social Media Team

Oud Kiala klant

Heeft op 02 november 2017 om 09:55 geantwoord

Deze standaard mail biedt geen concrete snelle restitutie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM