Klacht: Geen communicatie. Word afgescheept. Onbeschoft aan telefoon.

Dveer op 09 januari 2020 over UPS in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 oktober 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Het spijt ons dat wij niet tijdig hebben kunnen reageren op uw klacht. Uw klacht is belangrijk, omdat dit ons helpt onze service naar onze klanten toe te verbeteren. Sinds september jl. zijn wij actief op dit forum....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf UPS
Status Opgelost
Datum 9 januari 2020

Een klant van UPS ervaart problemen met de aflevering van een pakket. Na niet thuis te zijn bij de eerste poging, werd het pakket naar een verder gelegen ophaalpunt gebracht, ondanks een verzoek om het naar een dichterbij gelegen locatie te sturen. De klant heeft meerdere keren contact opgenomen met de klantenservice, maar kreeg geen duidelijke antwoorden en moest uiteindelijk naar het verkeerde ophaalpunt rijden, waar het pakket niet meer aanwezig bleek te zijn.

Mijn Klacht:

Pakket besteld.. ik was niet thuis bij aflevering (maandag). Zou dan nog een keer aangeboden moeten worden en pas daarna naar dichtstbijzijnde ups ophaalpoint gebracht moeten worden (300 meter verderop ) in plaats daarvan is het direct gebracht naar een ophaallocatie 6km verderop. Verzoek van wijziging ingediend half uur nadat bezorger aan de deur was. Wijziging was niet doorgevoerd. 2x gebeld met ups klantenservice. Elke keer 15 tot 20 min in de wacht klantenservice weet het ook niet en ik moet het maar afwachten. Vervolgens rij ik op woensdag naar het afhaalpunt 6km verder om het pakket af te halen en verder gezeur te omzeilen.. is het pakket weg… weer opgehaald door ups. Weer gebeld met klantenservice, deze zeiden dat het pakket was opgehaald zodat het naar het juiste afhaalpunt gebracht zou worden.. savonds een mail gekregen dat het pakket retour naar verzender is gestuurd. Weer gebeld met klantenservice, deze zeiden dat ik hiervoor getekend had…dit heb ik niet gedaan..dus iemand heeft gefraudeerd met mijn handtekening om het pakket retour te zenden. Ik vroeg hoe het op te lossen en vooral waarom. Klantenservice zei dat hij er niks aan kon doen, niemand kan er blijkbaar wat aan doen maar pakket is wel weg. gevraagd op zoek te gaan naar iemand die er wel wat aan kon doen…toen had hij niks met me te maken want ik was niet zijn opdracht gever. Dus naast fraude al dit gezeik nog mega onbeschoft behandeld ook. Verzender diverse malen op de hoogte gesteld in de hoop dat hun er wel wat aan kunnen doen.

Gewenste Oplossing:

Met excuses, mijn pakket terug. Over de gemaakte kosten en frustratie nog maar niet te spreken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPS

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPS nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door UPS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat UPS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

UPS

Heeft op 05 oktober 2020 om 14:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,
Het spijt ons dat wij niet tijdig hebben kunnen reageren op uw klacht.
Uw klacht is belangrijk, omdat dit ons helpt onze service naar onze klanten toe te verbeteren.
Sinds september jl. zijn wij actief op dit forum. Vanaf heden zullen wij er zorg voor dragen, dat alle klachten geplaatst op dit forum door ons in behandeling genomen worden.
Ons streven is onze klanten een zo goed mogelijke service te bieden en zullen er alles aan doen om eventuele klachten zo snel mogelijk naar tevredenheid op te lossen.
Mocht uw klacht in de tussentijd onverhoopt niet opgelost zijn, neemt u dan contact op met onze klantenservice op telefoonnummer: 020-5040500 (lokaal tarief).
Met vriendelijk groet,
UPS Social Media Team

Dveer

Heeft op 05 oktober 2020 om 15:59 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Er is geen oplossing geboden en over excuses maar niet te praten. In oktober reageren op een klacht van januari....kan alleen maar teleurgesteld mn hoofd schudden.. deze klacht is meerdere malen bekend gemaakt bij jullie klantenservice etc. en toen is er ook geen moeite genomen er iets mee te doen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dveer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM