Mijn Klacht:
Alweer het derde pakket in 3 weken wat bij mij thuis zou worden gebracht (ik werk de hele dag thuis op woensdagen), maar uiteindelijk naar een pakketpunt op 10 minuten rijden wordt geleverd. Ik zou vandaag een pakket thuisbezorgd krijgen tussen 14:15 – 16:15. Precies nu (13:14) krijg ik een bericht via de mail: klant was niet beschikbaar bij afleverpoging. Wat een onzin.. zowel het eerder geschatte tijdsframe klopt niet en er wordt nooit aangebeld. Nu kan ik dus weer de kosten maken door naar het pakketpunt te rijden.
Kortom: de bezorger trekt dus compleet zijn eigen plan, de bezorgtijden kloppen niet en er wordt nooit iets bij mij thuisbezorgd. Ik bedenk me voortaan zeker voordat ik iets met UPS laat bezorgen.
Gewenste Oplossing:
Een reprimande richting de bezorger, die de klanten van UPS compleet links laat liggen. Hierdoor raken jullie echt klanten kwijt.

