Klacht: Bezorger weigert pakket aan deur te leveren

k040 op 16 december 2020 over UPS in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 december 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Ka-an, Ik heb u een bericht gestuurd over de feedback die wij van u hebben ontvangen.Ik hoop dat u het bericht hebt ontvangen. Ik vertrouw erop u voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog verdere vragen hebben, neem dan...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf UPS
Status Opgelost
Datum 16 december 2020

Een klant heeft een probleem ervaren met een UPS-bezorger in Eindhoven, die weigerde het pakket aan de voordeur af te leveren en eiste dat de klant naar beneden kwam om het op te halen. Ondanks herhaalde verzoeken om het pakket naar boven te brengen, bleef de bezorger weigeren, wat resulteerde in het retour sturen van het pakket. De klant heeft contact opgenomen met de klantenservice, maar voelt zich niet geholpen, aangezien het probleem niet is opgelost.

Mijn Klacht:

Bezorger van UPS in Eindhoven weigert mijn pakket aan mijn voordeur af te leveren. Hij belt aan via de intercom, waarna ik de deur voor hem open. Echter spreekt hij door de intercom en zegt dat ik mijn pakketje beneden moet komen ophalen. Als postbezorger hoor je gewoon pakketjes aan de voordeur te leveren en beneden is niet mijn voordeur. Ik heb de heer gevraagd of hij naar boven kan komen, tot meerdere malen toe, maar hij weigert dit. Nu zie ik dat mijn pakketje retour is gestuurd, omdat ik zogenaamd het pakketje heb geweigerd. Meerdere malen contact gehad met de klantenservice van UPS, die zeggen een melding te maken en de bezorger erop aan te spreken zodat het niet meer gebeurt, maar kijk hoe ver we zijn gekomen. Mijn pakketje is zomaar retour gestuurd.

Gewenste Oplossing:

De bezorger moet zijn werkwijze aanpassen en pakketjes gewoon aan de deur leveren. Dat staat in zijn taakomschrijving, dus hoort hij hier gewoon aan te voldoen. Indien hij dat niet wil, moet hij maar een andere baan gaan zoeken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door UPS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat UPS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

UPS

Heeft op 16 december 2020 om 11:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Ka-an,

Ik heb u een bericht gestuurd over de feedback die wij van u hebben ontvangen.Ik hoop dat u het bericht hebt ontvangen.

Ik vertrouw erop u voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog verdere vragen hebben, neem dan gerust opnieuw contact met ons op.

Met vriendelijke groet,

Precious
UPS Customer Service
Belgium The Netherlands

k040

Heeft op 16 december 2020 om 11:46 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste UPS,

Ben nu al de hele week met jullie in contact over deze bezorger. Jullie hebben hem erop aangesproken, maar zijn gedrag is niet veranderd en hij heeft mijn pakketje zomaar retour gestuurd, omdat hij te lui was om naar boven te komen. Nogmaals, erg treurig om te zien hoe er omgegaan wordt met klachten en dat deze slechte service de norm is bij UPS. Wat voor oplossing bieden jullie concreet aan?

Hoor het graag, want mijn pakket is retour gestuurd.

Bericht van UPS

5 jaren geleden - Beste Ka-an, Mijn excuses dit betekent dat u mijn eerste bericht niet hebt ontvangen. Ik had namelijk aangegeven om mij de tracking nummer te sturen van het pakket zodat ik een case kan aanmaken met de uitleg dat het pakket ongeldig terug is gestuurd door de chauffeur. Met de case kan ik aanvragen om het pakket weer terug naar u te sturen. Ook wil ik nogmaals ons excuses aanbieden voor het gedrag van de chauffeur zo gaat ups niet te werk. Bezorgers horen pakketen dat tot 20 kilo weegt af te leveren aan de voordeur van de klant. De enige tijd dat dit niet hoeft is wanneer de klant het anders heeft aan gegeven aan ups. Ik zie uw reactie graag tegemoet en wens u nog een prettige dag toe. Met vriendelijke groet, Precious UPS Customer Service Belgium The Netherlands

Alle klachten die gemeld zijn door k040
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM