Klacht: Onterechte afschrijvingen

TanjaBokx op 25 januari 2024 over Unibet in de categorie Casino/entertainment

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Unibet
Status Open
Datum 25 januari 2024

Een klant van Unibet meldt dat er onterecht afschrijvingen van zijn bankrekening hebben plaatsgevonden, vermoedelijk door een ongeautoriseerd account dat op zijn naam is aangemaakt. De klant vermoedt dat zijn gegevens zijn gehackt en geeft aan hierdoor een aanzienlijk bedrag te zijn kwijtgeraakt.

Mijn Klacht:

Er is dus waarschijnlijk op mijn naam een account aangemaakt. En er zij via mijn bank afschrijvingen geweest die ik niet gedaan heb! Lijkt wel een hack. Ik ben hierdoor veel geld kwijt.

Gewenste Oplossing:

Een compensatie

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Unibet

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Unibet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door TanjaBokx
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM