Klacht: Uiterst vijandig bejegend

Beleidsmedewerker Vera op 27 februari 2023 over Texaco in de categorie Tankstations

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Texaco has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Texaco
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 27 februari 2023

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij Texaco De Weeren, waar hij werd aangesproken door een medewerker om zijn systeemhelm af te doen. Ondanks dat de klant zijn gezicht zichtbaar was, reageerde de medewerker vijandig en schreeuwde hij, wat leidde tot een escalatie. De klant besloot zijn helm af te nemen om verdere problemen te vermijden en gaf aan niet meer terug te willen komen.

Mijn Klacht:

Op zondag 26 februari ging ik tanken bij texaco De Weeren. Ik liep (zoals ik dat al 18 jaar doe) met mijn systeemhelm op stand open -mijn gehele gezicht is dus te zien- naar binnen om af te rekenen. De man achter de balie snauwde mij toe dat ik mijn helm af moest doen. Ik verstond hem even niet goed en antwoordde met: Hè?! Daarop schreeuwde hij me toe dat ik hem wel verstond en dat ik moest weten dat mijn helm af moet. Mijn reactie daarop was dat ik niet aan zijn commando gehoor wilde geven waardoor hij compleet door het lint ging. Ik zette mijn helm dus af om verdere escalatie te voorkomen en rekende onder protest af met de mededeling dat hij mij daar nooit meer zou zien. Buiten het feit om dat er geen plaatje met een helmverbod op de deur staat en dat mij nog nooit verzocht is om mijn systeemhelm ( is een hem waarbij het kinstuk omhoog geklapt kan worden) af te zetten vond ik de vijandigheid van deze man ronduit stuitend. Zo behandel je een klant toch niet? Als beleidsmedewerker van de Motorrijdersactiegroep zal ik me gaan verdiepen in de regels en verplichtingen rondom integraal en systeemhelmen en hoe zich dat verhoud naar hoofddoekjes, petjes, hoodies e.d.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht persoonlijke excuses van deze man wegens zijn absurde vijandigheid jegens mij. Mocht ik fout zitten met betrekking tot mijn onderscheid in integraal versus systeemhelm dan bied ik bij deze mijn excuses aan jullie aan voor het niet uit mezelf opvolgen van de regels. Dat laat onverlet dat ik van deze man dan nog steeds excuses verwacht voor de manier waarop hij uit zijn plaat ging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Texaco over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Beleidsmedewerker Vera
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM