Klacht: Ongewenste reclamepost

Chart op 18 november 2022 over Uber Eats in de categorie Maaltijdbezorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Uber Eats
Categorie Maaltijdbezorging
Status Open
Datum 18 november 2022

Een gebruiker van Uber Eats ontvangt ongewenste reclamepost, ondanks registratie bij postfilter.nl. De klager vindt het onacceptabel dat het bedrijf zich niet aan de regels houdt en heeft moeite om de klacht te uiten, omdat Uber Eats alleen via sociale media bereikbaar is. De klager uit zijn frustratie over de verspilling van middelen door fysieke reclame te versturen naar mensen die geen interesse hebben in hun diensten.

Mijn Klacht:

Ik sta geregistreerd bij postfilter.nl en toch krijg ik reclamepost van Uber Eats, verstuurd aan ‘de bewoner van’!

Ze doen hun huiswerk dus niet en handelen niet naar de regels, zoals die in Nederland gelden.

Ik kan mijn klacht niet bij hun neerleggen, omdat ze niet op een normale manier bereikbaar zijn. Ik ga me niet registreren bij zo’n sociale-media-kul-app, omdat zij geen telefoon wilen ontvangen!

Ik heb dit probleem met meer instellingen en bedrijven, die alleen nog via een app communiceren! Het is belachelijk om op deze manier geld te willen besparen, terwijl ze tegelijkertijd geld over de balk smijten, door fysieke reclamepost te versturen!

Ik zit niet op dode bomen in mijn brievenbus te wachten, al helemaal niet van een bedrijf waar ik nooit gebruik van zal maken.

Lekker goed voor de natuur op deze manier, Postbusbedrijf Uber!

Gewenste Oplossing:

Nooit meer post ontvangen van Uber en dat ze een zware boete krijgen voor het zich niet aan de regels houden, zoals die in Nederland gelden!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uber Eats

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uber Eats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chart
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM