Klacht: Geld terug

Brandon nedd op 08 mei 2021 over Uber Eats in de categorie Maaltijdbezorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Uber Eats
Categorie Maaltijdbezorging
Status Open
Datum 8 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling gedaan via Uber Eats van KFC , maar KFC was net gesloten en dat wist ik niet omdat in de app van Uber eats kom dat KFC open waren , daarna heb KFC me gebeld dat ik mij geld moet terug krijgen , ik was aan de lijn toen zij ook met Uber Eats contact heb genomen toen zeg de meneer van Uber Eats dat ik mij geld terug krijg binnen 3-10 werkdagen en ik heb nooit meer niks binnen gekregen
Ik bel met klantenservice Uber Eats en hun zeg ik moet in de app heb ik ook gedaan en grijg ik terug heel last ik kan je niet meer helpen omdat is al 48u geleden is geplaats .

Gewenste Oplossing:

Ik ben erg boos ik wil graag mij geld terug !!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uber Eats

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uber Eats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Brandon nedd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM