Klacht: Beezorger kon ons huis niet vinden en volgde geen instructies op

wendyBB op 07 december 2022 over Uber Eats in de categorie Maaltijdbezorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Uber Eats
Categorie Maaltijdbezorging
Status Open
Datum 7 december 2022

Een klant van Uber Eats ervoer problemen met de bezorging van zijn maaltijd op 3 december. De bezorger kon het huis niet vinden en volgde geen van de gegeven instructies, waardoor de klant 20 minuten door de kou moest lopen zonder de bezorger te vinden. Ondanks de inspanningen van de klant om de bezorger te lokaliseren, ontving hij geen restitutie voor de bestelling.

Mijn Klacht:

Ik had 2 dagen van te voren mijn alle rust mijn bestelling geplaatst . So far so gooed. Maar pp de bewuste avond (3 december) kon de bezorger ons huis niet vinden. Hij was niet duidelijk in zijn app waar hij zich bevond, In ieder geval niet in de buurt van de straat waar we wonen. Ik ging op zoek. Vond hem niet en appte een duidelijke locatie (kruising) bij ons in de buurt. daar zou hij naartoe komen. maar hij kwam niet. Nieuwe poging, nieuwe plek. Hij zou komen maar kwam weer niet … en daarna verdween hij van de radar. Ik liep dus 20 minuten door de kou op zoek naar de bezorger. Hij is niet bij ons huis in de buurt geweest. En UBER zegt doodleuk: we schrijven het bedrag van uw credit card want de bezorger heeft contact opgenomen… Weg geld. Geen restitutie. En dat terwijl ik veel moeite heb gedaan. UBER is unter.

Gewenste Oplossing:

Als ze mijn geld retour sturen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uber Eats

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uber Eats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wendyBB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM