Mijn Klacht:
Ik krijg bijna wekelijks kortingscodes in de brievenbus van Ubereats, soms geaddresseerd en soms ongeadresseerd. Ik heb een nee-nee sticker en toch krijg ik de kortingscodes.
De kortingscodes werken allemaal niet, het zijn elke keer ‘welkomskorting’ codes, maar er heeft in het verleden al eens iemand besteld op dit adres en daarom mag ik de code niet gebruiken.
Een klacht indienen is onmogelijk gemaakt omdat uber-eats hun contactgegevens verstopt en zelfs foute contactgegevens op hun sociale media heeft staan.
Bij een poging om een klacht in te dienen via sociale media wordt ik verwezen naar de app, geen haar op mijn hoofd die erover denkt om een app te downloaden en mijn persoonsgegevens achter te laten om een klacht in te kunnen dienen. Dat moet niet nodig zijn en dat weiger ik.
Gewenste Oplossing:
Dat uber eats mij met rust laat, mij geen post meer stuurt en al helemaal geen kortingscodes die niet werken, wat een verspilling.

