Klacht: Zeer slechte service ( geen service eigenlijk )

vanHussel op 26 juli 2013 over tweak in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf tweak
Categorie Vaste Telefonie
Status Nieuwe klacht
Datum 26 juli 2013

Een klant heeft spijt van de overstap van KPN naar Tweak en ervaart ernstige problemen met de service. Na de melding van de migratie op 14 juni ontving hij een factuur waarop het abonnement al op 13 juni inging, wat leidde tot dubbele kosten bij KPN. Ondanks meer dan 50 e-mails heeft hij drie weken zonder telefoon gezeten en is er geen klantvriendelijke oplossing geboden.

Mijn Klacht:

Onlangs ben ik overgestapt van KPN naar Tweak (nu spijt van). op 14 juni ontvang ik van Tweak een brief met de mededeling dat de migratie (zo noemen ze dat blijkbaar) binnenkort zal gaan plaats vinden en dat ik bericht zal krijgen over wanneer precies zodat ik hier ook op kan inspelen naar huidige leverancier KPN. Vervolgens krijg ik een factuur waarop duidelijk is dat het abonnement ook op 13 juni al is ingegaan. Dit maakte het voor mij dus onmogelijk mijn huidige contract met KPN te beëindigen en heb ik dus door nalatigheid van hun een maand dubbele kosten. Tevens is vanaf dat moment m’n telefoon ook buiten gebruik, na vele (50+) e-mails over en weer is na ruim 3 weken m’n telefoon werkend maar nog altijd hebben ze geen passend en enigszins klantvriendelijk oplossing geboden. Ik heb ook de afschrijving gestorneerd en geprobeerd hiermee een oplossing te forceren.
In alle e-mails vanuit Tweak word ik aangesproken als “Beste klant” of “Geachte heer/mevrouw”. ook typisch de slechte werkwijze van de servicedesk. Ik begrijp niet dat je je zo onklantvriendelijk kan opstellen naar iemand die je boterham betaald.

Gewenste Oplossing:

Een financiële compensatie van Tweak voor de maand dubbele kosten, dit is mij overigens ook deels toegezegd in een van de telefonisch contacten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over tweak

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over tweak nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM