Klacht: verhuizing

Patrick 007 op 29 september 2017 over tweak in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf tweak
Categorie Vaste Telefonie
Status Nieuwe klacht
Datum 29 september 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik moet 90 euro betalen om een aansluiting te krijgen op een nieuw adres (wegens een verhuizing),er was geen mogelijkheid om dit op een andere manier te doen volgens Tweak,zelf vind ik het bedrag erg hoog….
maar wat schets mijn verbazing Tweak geeft aan, dat wanneer ik mijn abonnement opzeg en een nieuw abonnement op mijn nieuw adres afsluit dit kosteloos is????
naar mijn idee zijn de handelingen voor Tweak hetzelfde….toch???

Gewenste Oplossing:

indien de kosten van de verhuiswijziging niet 90 euro maar wat minder bedragen of zelfs gratis, omdat dit bij een nieuw abonnement ook is,
.
schijnbaar is bij Tweak een bestaande klant, niet zo belangrijk dan een nieuwe klant...!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over tweak

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over tweak nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM