Mijn Klacht:
Al 2 weken TV krant op dinsdag na de ingangsdatum pas ontvangen. Op e-mail of klacht wordt tot nu toe niet gereageerd. Als ik bel, eerst 45 minuten in de wacht en daarna verstaat de medewerker van TV krant mij ineens niet, alleen maar gekraak op de lijn. Ook een manier om te denken zo van je telefoontjes af te komen.
Ik heb een contract met TV krant om deze vóór de ingangsdatum te ontvangen. TV krant is blijkbaar niet in staat deze op tijd te leveren.
TV krant komt het contract niet na, daarom kan ik het contract dan ook per directe ingang ontbinden en het teveel betaalde abonnement terugvorderen. Ik heb nu 2 x in de supermarkt een andere TV gids gekocht à €1,10 ook het totaalbedrag van €2,20 wil ik terugontvangen. Klantnr. 11980581
Gewenste Oplossing:
De tot nu toe 2 TV gidsen die ik in de winkel heb gekocht in totaal € 2,20 aan mij vergoeden. Tevens het contract met directe ingang ontbinden en de overige abonnementkosten t/m 29 september 2023 restitueren, TV krant komt het contract namelijk niet na!


