Klacht: Tubantia krant wil niet schrijven over de woonplaats enschede

zakaria18 op 12 maart 2014 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 12 maart 2014

Een klant heeft Tubantia benaderd met een klacht over de woonplaats Enschede, maar ervaart dat de krant alleen geïnteresseerd lijkt in het publiceren van positief nieuws. De klant voelt zich niet serieus genomen in zijn verzoek om aandacht voor de klacht.

Mijn Klacht:

ik ben bij tubantia krant in enschede geweest over een klacht over de woonplaats in enschede maar volgens mij zij willen alleen goed nieuws schrijven meer niet

Gewenste Oplossing:

schrijven over min punten van woonplaats enschede

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tubantia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM