Klacht: de verbinding zomaar verbreken

DianneM op 01 mei 2021 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 1 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedendag, ik heb 2 dagen geprobeerd om mijn abonnement op te zeggen vanaf 08.30 uur zit ik al 10 minuten in de wacht. En daarna nog 3x. Ik kan niet geloven dat het bij jullie al zo druk is. Vervolgens heb ik de volgende dag eindelijk iemand te pakken gekregen om mijn abonnement op te zeggen. Ik had nog wel een opmerking aan het eind van het gesprek dat het niet duidelijk was vanaf welke tijd jullie bereikbaar zijn, Ik was nog aan het praten en de verbinding was al verbroken terwijl ik nog aan het praten was. Erg onbeschoft. En die aanbieding die jullie geven om nog een jaar te verlengen is ook niet zo heel erg aantrekkelijk. Dus dan meer helemaal geen krant.

Gewenste Oplossing:

bij fatsoenlijke aanbiedingen,

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tubantia

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tubantia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DianneM
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM