Klacht: Bezorging

Marianne Bekkers op 27 augustus 2022 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 27 augustus 2022

Een klant heeft opgemerkt dat de krant niet is bezorgd en heeft contact opgenomen met de klantenservice. Als compensatie ontving de klant een tegoedbon per e-mail, maar bij het inwisselen bleek het niet mogelijk om een Tubantia te verkrijgen in het dorp.

Mijn Klacht:

Vandaag geen krant ontvangen. Ik heb de klantenservice gebeld. Ze hebben mij als compensatie per e-mail een tegoedbon gestuurd. Ik moest hiervoor extra het dorp in, en wat bleek? Nergens een tubantia te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ze het bedrag in mindering brengen op mijn maandelijkse betaling en voortaan elke dag de krant bezorgen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tubantia

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tubantia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marianne Bekkers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM