Klacht: niet gedaan waar hij voor kwam

h.j. vermeij op 27 september 2015 over Trum Dakmontage en Sloopwerken in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 27 september 2015

Na twee reparaties door Trum Dakmontage en Sloopwerken is de lekkage niet verholpen, ondanks een kostenpost van 500 euro. Tijdens de laatste reparatie viel de ladder zonder ondersteuning, wat leidde tot een nieuwe lekkage in de keuken, waarvoor de klager 145 euro moest betalen om dit te repareren.

Mijn Klacht:

na 90 minuten werk en 45 euro materiaal wat mij 500 euro koste was delekkage niet verholpen ;ook niet na de tweede reparatie
na de laatste reparatie kreeg ik nog een lek dak van de ladder die zonder ondersteuning neer was gezet
waardoor ik lekkage in de keuken had
en daarvoor 145 euro kwijt ben op dit te repareren

Gewenste Oplossing:

nog steeds niet

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trum Dakmontage en Sloopwerken

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trum Dakmontage en Sloopwerken nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM