Mijn Klacht:
Wij hadden de krant voor 2 weken op Ameland doorgegeven. We kregen per mail een bevestiging dat we de Trouw daar van 27 september tot 11 oktober zouden ontvangen.
30 september vanaf Ameland gebeld, dat de Trouw niet in het Postvak lag. Op 20 meter afstand was de Spar, daar lag hij wel in het rek.
Er werd ons beloofd dat we de krant zouden ontvangen. Echter geen krant deze 2 weken.
Thuis gekomen met de klantenservice gebeld, die ervan maakt: U zit op een exotisch adres, alwaar geen krant.
Dit is toch een rare gang van zaken.
Helaas is ons dit nu 3 x overkomen.
Waarom kunnen er geen bonnen worden gegeven, zodat we de krant dan zelf bij een winkel kunnen ophalen?
We hadden ons verheugd op 14 dagen Trouw op ons vakantieadres. 14 dagen geen krant. Wat is er fijner dan ’s morgens een krant met een kop koffie en die in alle rust die lezen.
Gewenste Oplossing:
Wat ik hiervoor al schreef: Geef ons voortaan 14 bonnen mee, zodat we er zeker van zijn de krant op ons vakantie adres te kunnen lezen.


