Klacht: Meerdere belletjes van Trouw

mariellevdhoek op 26 juni 2014 over Trouw in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Trouw
Status Open
Datum 26 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De afgelopen week meerdere keren gebeld door een 088-nummer. Vaak ook oproepen op ongepaste tijden zoals 23.00 uur.
Er wordt telkens een bericht ingesproken op mijn Voicemail met daarin de woorden: bel-me-niet.nl

Vandaag werd ik weer gebeld. Ik heb opgenomen en kreeg toen iemand van Trouw aan de lijn. Of ik mevrouw (…) was. Daarna werd er opgehangen.

Ik heb nooit een abonnement op Trouw genomen, of ooit mijn gegevens daar achtergelaten.
Ongelofelijk vervelend om meerdere keren te worden gebeld en tijdens een telefoongesprek te worden afgekapt door het ophangen van de telefoon.

Gewenste Oplossing:

-

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trouw

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trouw nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM