Mijn Klacht:
Ik zal wel voor erg ouderwets doorgaan, maar nu ik (vanwege veel te late bezorging) mijn krant noodzakelijkerwijs op mijn iMac moet lezen, vind ik het prettig om het echte krantbeeld op mijn scherm te krijgen, dus via krant.trouw.nl .
Dat levert tijdens het lezen, scrollen, pagina omslaan, inzoomen etc. een enorm chaotisch beeld op.
De iconen waarop geklikt moet worden hebben steeds andere posities.
Het in/uitzoomen werkt zelden goed. Vaak hoef je maar een kleine beweging met de muis te maken of het beeld schiet totaal weg.
Tijdens het lezen naar boven/beneden/links/rechts gaan is vrijwel onmogelijk. Gebruik je de pijl-toetsen dan worden er veel te grote sprongen gemaakt – tenzij er zo ver is uitgezoomd dat de tekst nauwelijks leesbaar is. Verschuiven met de muis loopt zoals gezegd meestal ook verkeerd af.
Het maakt weinig uit of ik als browser Firefox, Safari of Chrome gebruik. De verschijnselen zijn iets verschillend, maar allemaal chaotisch.
Ik stel vast dat de problemen dus niet aan de browsers te wijten zijn.
Ik zou u zeer erkentelijk zijn als een van uw ICT-ers zich hier een keer over zou willen buigen.
vriendelijke groet,
Paulus B. Morssink
[email protected]
Kerkstraat 19
9991 BL MIDDELSTUM
tel. 065 065 2800
Gewenste Oplossing:
Een zodanig technische verbetering dat er een rustig en hanteerbaar beeld ontstaat.


