Mijn Klacht:
Beste,
Wij hebben een BETALING voor 3 nachten in een standaardkamer met ontbijt, driegangendiner met een drankje (glas wijn, fruitsap of water) geboekt. Toen wij aankwamen bleek het diner enkel voor 1 avond te zijn!
Wij hadden deze boeking niet genomen indien wij wisten dat dit enkel voor 1 nacht zou zijn (zie prijs 278,- !!!). Er waren trouwens nog mensen die dezelfde boeking hadden genomen en ook dachten dat diner voor iedere avond was.
Absoluut niet correct.
Gewenste Oplossing:
Dit is de eerste keer dat een boeking met travelbird tegenvalt. Ik vermoed dat jullie hier niet aan kunnen doen maar er is zeker door het hotel verkeerde info doorgespeeld..... Graag uw klacht t.o.v. dit hotel en een vergoeding voor de 2 avonden welke wij zelf ergens gaan eten zijn.

