Klacht: 3x Aangebeld , wel aanwezig maar geen pakket !

Flyingdoc op 11 oktober 2022 over TransMission in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 11 oktober 2022

Een klant van TransMission meldt dat er drie keer is aangebeld door de chauffeur, terwijl hij en zijn vrouw thuis waren en de bel niet hebben gehoord. Er zou ook geen briefje in de brievenbus zijn achtergelaten. De klantenservice gaf aan dat er mogelijk een verkeerde postcode was, maar de chauffeur beweerde dat hij wel degelijk bij de juiste straat was en had aangebeld.

Mijn Klacht:

Vanmorgen ontving ik email van transmission dat chauffeur 3x aangebeld had en weer vertrokken was.
Mijn vrouw en ik waren beide in ons appartement. We hebben geen enkele keer de huisbel gehoord . Ook zou er een briefje in de brievenbus gedaan zijn maar was ook niet waar.
De bel in het appartement gecontroleerd en was in orde. Ook blijft na 1x aanbellen op het goede nummer bij ons binnen nog 1 minuut het belsignaal door gaan doorgaan.
Klanten service meteen gebeld en de oorzaak zou een verkeerde postcode zijn ……..maar chauffeur verklaarde dat hij wel weet war onze straat ligt en wel degelijk er aangebeld zou hebben.

Gewenste Oplossing:

vergoeding reiskosten om pakket dat ik VANDAAG dringend nodig had alsnog zelf op te halen in Weert vanaf Roermond.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TransMission

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TransMission nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Flyingdoc
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM