Klacht: Vlucht HV 5204 op 26 september 2018 Faro Rotterdam

Geertje Jense op 30 september 2018 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 30 september 2018

Na een aangename vakantie in de Algarve was de terugvlucht met Transavia een teleurstelling voor de klager. De passagiers ervoeren een gebrek aan respect en communicatie van de luchtvaartmaatschappij, vooral toen de vlucht HV5204 werd vervangen door Miami Air, dat met een vertraging van tweeënhalf uur arriveerde en zonder catering aan boord vertrok.

Mijn Klacht:

Nadat wij een fantastische vakantie hebben mogen beleven in de Algarve heeft de terugvlucht van Transavia hier een abrupt eind aan gemaakt. De grootste teleurstelling is het feit hoe Transavia omgaat met zijn passagiers. De handelswijze en benadering us ronduit schandalig en het enorme ongemaakt dat ontstond is met geen pen te beschrijven. Wij kregen het gevoel ze sollen en doen maar wat met ons. Geen respect naar de mens toe. De Vlucht HV5204 werd vervangen door Miami Air en zou in alle opzichten gelijkwaardig zijn. Dit vliegtuig arriveerde twee en een half uur te laat op Faro. Na landing werden alle passagiers opgetrommeld met de mededeling dat we zo snel mogelijk bijna rennend in moesten stappen. Er zou ook niets aan boord zijn in de vorm van catering enzovoorts. Zonder enige uitleg werd 10 minuten voor de landing meegedeeld dat onze eindbestemming Rotterdam niet gehaald werd in verband met he5 late tijdstip en dat er werd doorgevlogen naar Amsterdam. Wasvoorschrift iedereen grote gevolgen had. Geen uitleg of excuses. Na landing op Amsterdam werd als kers op de taart verteld dat het vliegtuig helemaal geen koffers had meegenomen (laten vernamen we dat er een technisch probleem zou zijn geweest met een brandstoftank zodat er minder kerosine kon worden getankt). Met als gevolg dat wederom de passagier hier de dupe van werd. Op Schiphol nog anderhalf uur in de rij gestaan om de niet aangekomen koffers te claimen. Zo ga je niet om met mensen die eindelijk genieten van hun welverdiende vakantie, er wordt alleen aan Transavia gedacht en de rest is bijzaak, inmiddels met een taxithuis aangek9men, vier uur later dan gepland (er waren geen bussen voor vervoer in Rotterdam AirPort beschikbaar). De Rotterdam AirPort parking infobalie was gesloten, zij blijven geopend tot de laatste vlucht binnen is. De volgende dag naar Rotterdam gereden om de auto van P1 op te halen. Kortom Transavia jullie zijn in grote gebreke gebleven en hebben onze vakantie een nare bijsmaak gegeven.
Zitten inmiddels al vijf dagen zonder koffers en hebben extra inkopen moeten doen.
Een teleurgestelde passagier

Gewenste Oplossing:

Als mijn koffers uiteindelijk toch aankomen en ik begrip met de daarbij behorende tegemoetkoming van Transavia heb ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM