Klacht: Vertraagde en vervolgens beschadigde bagage, geen contact

R. Snijders op 27 augustus 2018 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 27 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 48 keerde ik terug vanuit Nice naar Amsterdam. Door een incident bij de bagageband in Nice, kon de bagage niet direct mee. Nadat ik op Schiphol een rapport aan heb laten maken, kreeg ik vervolgens geen enkele informatie over de status van mijn bagage. Na 8 dagen werd deze dan toch ineens thuisbezorgd. Fijn. Jammer dat er geen mail of andere vorm van communicatie heeft plaatsgevonden vanuit Transavia, al was het maar om excuses te maken voor het ongemak en het uitblijven van tussentijdse informatie.

Echter, bij ontvangst zag ik dat mijn koffer ook nog eens zwaar beschadigd is met 2 grote scheuren aan de buitenzijde. In de fase van afwachting van mijn vertraagde bagage had ik een slechte ervaring met de telefonische ‘klantenservice’ van Transavia: na 30 minuten in de wacht, kon de medewerker vanuit Tsjechië mij niets vertellen en gaf hij uiteindelijk aan dat ik een formulier kon insturen met claim voor in de tussentijd aangeschafte spullen (zoals toiletartikelen), welke ik kon sturen naar een bleek later no-reply mailadres. Om die reden wilde ik de beschadiging van de koffer via het online formulier van Transavia melden Heb je een vraag, klacht of compliment? Onze collega’s helpen je graag!. Dit deed ik dan ook op maandag 13 augustus. Sindsdien heb ik niets meer vernomen en ook het webformulier werkt nu niet meer zo het lijkt. Vandaar dat ik het via deze weg probeer. Ik heb mijn koffer namelijk binnenkort weer nodig.

Gewenste Oplossing:

Zodra Transavia contact met mij heeft opgenomen binnen afzienbare tijd en de beschadigde koffer vervangen heeft voor een soortgelijke koffer. Ook zou het aardig zijn wanneer ze enige vorm van meeleven uiten, zoals begrip voor het ongemak dat ik heb gehad en nu alsnog heb. Ik heb mijn koffer binnenkort nodig als gezegd, dus bij voorkeur binnen 1 a 2 weken zou op zijn minst prettig zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM