Klacht: Transavia….ikke ikke ikke en de rest kan stikken

Menno75 op 30 juli 2020 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 30 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zoals zovelen, gemerkt dat Transavia een waardeloze klantenservice heeft. Als je uberhaupt al antwoord krijgt.
Voucher? Ik wil geen voucher, wil mijn geld terug!
Transavia is niet de enige die getroffen is door corona. Wij als gezin ook (eigen zaak). Je kan een claim/klacht indienen, waarbij staat dat het 3 maanden duurt voordat je antwoord krijgt, ze hebben het zo druk, really?? Waarmee, meerderheid personeel zit duimen te draaien
Maargoed dat is klacht 1.

Nu klacht 2, nu zitten wij bij Alicante, zijn met de auto gegaan.
Dochter kreeg te horen van mijn ex dat haar oma op sterven lag. ‘S avonds halsoverkop ticket geboekt bij transavia (was de eerste vlucht die ging) en meer als een uur aan telefoon gehangen om begeleiding (dit is niet gratis!) te regelen, dochter is 12. Dat kon niet via internet… Maargoed geregeld zou je denken, niets is minder waar.
Paar uur later naar vliegveld, niks geregeld, geen grondpersoneel geen cabinepersoneel.
Gelukkig spreken wij spaans dus zelf terplekke geregeld.
Waardeloos dat je een kind aan haar lot zou overlaten, voor eerst dat ze alleen zou vliegen.
Aan transavia gemeld, maar daar komt geen verstandig woord uit helaas. Oja, ze was net op tijd voordat haar oma overleed

Ronduit slecht de service en nog belangrijker, hoe er met klanten wordt omgegaan. WAARDELOOS

Je zou denken een bedrijf dat technisch falliet is maar dat door de overheid, dus wij als belastingbetalers, overeind gehouden wordt, wat beter zijn best zou doen op zijn zachtst gezegd. Wat kan dat kan financieel, maar goed/netjes te woord gestaan worden kost niks

Gewenste Oplossing:

Geld terug!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Reactie van de melder van de klacht Menno75

5 jaren geleden - Transavia denkt....ik ga even het imago oppoetsen...onee het denkt schijt aan mijn klanten

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Menno75
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM