Klacht: Overboekt en daardoor extrakosten

[email protected] op 07 augustus 2018 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 7 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ondanks dat ik al op 26 januari had geboekt en vrij vlot aan de beurt was met inchecken en er nog een hele rij achter mij stond werd ik toch als overboekt persoon aangemerkt.Ik en nog een persoon konden niet meer mee,en hebben vanaf 12uur op de luchthaven moeten rondhangen. Bijkantoor van Swisscom konden we trachten een andere vlucht te krijgen,wat lukte en we pas om 20,40uur mee konden.Ook kregen we een etensbon van 5euro waar we nog geen normaal broodje voor konden kopen,laat staan iets van drinken er bij te nemen.

Gewenste Oplossing:

Dat de kosten die ik heb moeten maken om daar te overleven totaal worden vergoed.
10.35 voor een broodje en drinken
9.00 voor flessen drinken uit automaat
80.00 voor taxi rit van Rotterdam naar huis.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM