Mijn Klacht:
Hallo
Wij sturen jullie bijgaande documentatie over een geschil met Transavia en hopen dat jullie wel kunnen doordringen tot deze organisatie.
In het kort:
Er is onenigheid ontstaan rondom reizen met een hondje (3.5 kg). Deze moet in de tas en bij binnenkomst stak kopje eruit. Dat was onvoldoende en werd op brute wijze duidelijk gemaakt dat dit direct dient te gebeuren. In tegenstelling tot de berichtgeving hierover op de website; gedurende de vlucht. Geforceerd gaat de rits kapot met als gevolg dat gedurende de vlucht dit euvel terug blijft keren.
We worden staande gehouden door de Marechaussee als ware criminelen en krijgen een brief in de handen geduwd, later bleek dat dit de aankondiging is van een vliegverbod.
Nergens is er rekening gehouden met de ontstane situatie en we zijn werkelijk schofterig toegesproken, terwijl wij echt wel weten wat we moeten doen en daar niet tegen zijn.
We sturen een klacht in en deze wordt bevestigd maar horen we vervolgens niets meer van. Wat we wel horen is de interne uitspraak met als gevolg een vliegverbod. Een nummer ben je want de klacht is niet eens behandeld en uitsluitend de verslaglegging van de purser is iets mee gedaan en bij die persoon ligt nu net het probleem, zeer onvriendelijk, niet voor rede vatbaar en je toespreken als een kind wat niet luistert.
Tot overmaat van ramp zegt ze nog even dat we maar een betere tas moeten kopen en dat we de website hadden kunnen lezen, welnu daar staat dus gedurende de vlucht en niet tijdens het boarden.
Ik heb bovenstaande beknopte versie in de uitgebreide verzonden versie toegevoegd als ook de bevestigingen en de reactie van Transavia.
De vraag is nu; hoe beoordelen jullie dit proces en op welke wijze kunnen wij zorgen dat ons verhaal gehoord wordt want dat we het er niet mee eens zijn is wel duidelijk
Alvast dank voor jullie reactie
vriendelijke groet Tom en Nathasja
Gewenste Oplossing:
1 rectificatie vliegverbod
2 excuses handelswijze Transavia klacht afhandeling


