Mijn Klacht:
Woensdag 2/3 j.l. vlucht naar Nice omgeboekt. Mevrouw bij Callcentre kennelijk net nieuw in dienst en ondeskundig. Bevestiging van boekingswijziging zou per e-mail volgen maar nooit ontvangen. Dus: vanmorgen 3/3 opnieuw alles moeten regelen, is nu gelukt.
Boekingsno: N8ZFQM
Vgls. dezelfde mevr. moest ik gisteren Euro 296,00 betalen maar als ik vandaag dus 3/3 zou boeken betaal ik maar Euro 242,00. Dat klopt dus niet !!!!! Dit gemeld bij jullie callcentre maar kreeg allerlei vage verklaringen met als eindmededeling dat men er verder niets aan kon doen en alles wel klopte. Maar zo werkt dat dus niet !!!!!!!
Gewenste Oplossing:
Het gaat mij niet direkt om het geld maar om de ondeskundige afhandeling. Men moet niet met flauwekul verhalen komen. In ieder geval moet het verschil tussen Euro 296,00 en Euro 242,00 dus Euro 54,00 aan mij terugbetaald worden.

