Klacht: omboeken vluchten

Woga op 16 maart 2016 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 16 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb op zaterdag 5 maart een drietal tickets geboekt van Amsterdam naar Thessaloniki. Op dat moment vloog Transavia niet op de maandagen. 2 dagen later uploaden ze nieuwe vluchten en ook op de maandag die ik wilde boeken. ik heb daarvoor contact gehad met de klantenservice en zij vroegen mij 300 euro bij te betalen en eventueel prijsverschil indien het ticket duurder uitviel dan het eerder geboekte ticket. Ik heb daar bij Transavia een klacht over ingediend omdat ik geen keuze had om de maandag te boeken die ik wilde. noodgedwongen moest ik een ander dag kiezen om te vliegen, simpel weg omdat er geen vluchten waren. Toen ik reageerde dat 300 euro echt heel hoog is (bijna nieuw ticket) wilde ze mij tegemoet komen in 50/50 delen. 150 voor mij extra kosten en 150 voor rekening van Transavia. Toen ik zei dat de nieuwe vluchten goedkoper zijn dan degene die ik geboekt heb vroeg ik of ik ook het verschil daarvan terug krijg schreven zij dat als het meer is je wel moet betalen maar als het minder kost je geen geld terug krijgt. sorry hier kan ik echt met mijn pet niet bij en zie dit echt als geld aftroggelen van de mensen. Heel slechte service.ik voel me echt in de maling genomen en hopelijk kunt u iets voor mij doen.

Gewenste Oplossing:

Zeer ontevreden. vanuit alle kanten proberen ze geld aan mij te verdienen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM