Klacht: Nog steeds geen voucher ontvangen

Opako52 op 16 juli 2020 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 16 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 29 mei ontvang ik een mail van Transavia dat mijn vlucht naar Porto is geannuleerd onder vermelding van “we sturen je BINNENKORT een voucher ter waarde van de boeking”. Echter op 13/6 een nieuwe mail dat ik op 17/6 met hen vlieg en als ik liever niet vlieg, ik de vlucht kan omboeken. Via de app laat Transavia mij desgevraagd weten: “Geen zorgen de boeking is geannuleerd; we kunnen ons voorstellen dat de laatste mail voor verwarring heeft gezorgd, deze mag je negeren. Excuses. En op 16/6 krijg ík toch opnieuw een mail dat ik kan inchecken?!? Klantenservice gebeld omdat Transavia adviseert om aan de lijn te blijven wanneer het om een vlucht binnen 72 uur gaat. Ruim 40 minuten aan de lijn geluisterd naar “blijf aub aan de lijn; één van onze collega’s zal je ZSM te woord staan.” Dus niet! Opnieuw maar weer een app verstuurd met als antwoord “stuur een app met je reserveringsnummer en de namen van de reiziger(s). We helpen je dan ZSM. Dat bij herhaling de afgelopen 3 weken gedaan. Maar deze toezegging komen ze ook niet na. Alleen maar algemene apps retour gekregen met verwijzing naar de website, waarop het antwoord op mijn vraag niet te vinden is. Wel kunnen ze me wekelijks bestoken met allerlei reclamemails. Laten ze die mensen gebruiken om klanten klantvriendelijk te woord te staan. In één woord SCHANDALIG!

Gewenste Oplossing:

Bij ontvangst van een voucher ter waarde van de boeking, aangevuld met een compensatie voor ongemak en regelmatig gemaakte telefoonkosten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Opako52
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM