Klacht: Niet geholpen en verbinding telefoon verbroken dooe medewerker

Ingeborgvandaal op 09 juli 2018 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 9 juli 2018

Een reiziger met claustrofobie heeft een last-minute vlucht geboekt bij Transavia en vroeg om hulp bij het reserveren van stoelen vooraan in het vliegtuig. Na een eerste telefoongesprek waarin een medewerker toezegde dat hij geholpen zou worden, bleek de reiziger bij een tweede contactmoment niet de gewenste ondersteuning te krijgen en werd de verbinding verbroken.

Mijn Klacht:

Ik heb enorm last van claustrofobie. Heb afgelopen vrijdag een last-minute geboekt en reis met Transavia (wat ik altijd als rg prettig heb ervaren). IK ga voor het eerst alleen met mijn twee zonen van 17 op vakantie. Heb zaterdag direct gebeld met Transavia om te kijken of ik stoelen kon reserveren ivm mijn claustrofobie vooraan in het vliegtuig. Mijn boekingsnummer was nog niet bekend en de aardige man aan de tel zij dat als ik over 2 dagen terug zou bellen ze me zeker konden helpen. Het zou wel goed komen met een plekje waar ik me prettig bij voel (vooraan, met extra beenruimte ergens of op een andere amnier). Hij gaf mij een fijn gevoel. Nu bl ik net en heb ik een wn-er die me verteld welke stoelen nog vrij zijn. Dat hoeft hij niet et vertellen dat zie ik zelf ook….terugreis kon ik nog net rij 4 boeken (had ik zelf al gedaan en voelt ook niet erg fijn). Hij luisterde totaal niet naar wat ik vroeg of zei. Ik voel me niet serieus genomen. HIJ werd zelfs ook boos op mij toen ik van paniek wat bozer begon te praten. Ik had zelf een oplossing bedacht (de stoel voor mij vrij houden, niet alle tickets zijn verkocht) waarop hij zij dat ik dan die stoelticket ook zou moeten betalen en daarna heeft hij zelfs de telefoonverbinding verbroken!! (zonder daarbij iets te zeggen). Zelf ben ik klactcoordinator binnen een grote verzekeringsmaatschappij. Ik vind dit onacceptabel en zal dit zeker meenemen in de trainingen die ik geef op (h)erkennen klachten. Mooi voorbeeld van hoe het niet moet. Ik denk niet dat u op deze korte termijn nog iets voor mij kunt betekenen. Ik hoop dat ik op de één of andere manier alsnog een prettige rustige vlucht kan beleven met mijn kinderen. Als ik eraan denk dat er wellicht ergens ook nog is genoteerd dat ik een vervelende passagier zou zijn word ik erg verdrietig.

Mocht u me alsnog willen helpen (of geruststellen) dan ben ik bereikbaar op 0620549582.

Met vriendelijke groet,
Ingeborg van Daal

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik teruggebeld wordt. Het liefst vandaag nog waarbij iemand me kan helpen met het geven van een prettig gevoel en een zo redelijk mogelijke olossing. Mijn voorstel was met 3 zitten op rij 6 en de stoel voor mij op rij 5 (di nog vrij is) leeg te laten..of iets dergelijks. IK zal toch niet de enige zijn met zo'n enorme claustrofobieangst?a

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM