Mijn Klacht:
Beste klacht.nl hierbij een klacht over Transavia.
Ik had 13-8 een ticket geboekt voor 16-8 voor mijn vrouw en zoon zodat ze naar Nederland konden komen.
Mijn vrouw en zoon melden zich op het vliegveld en kregen daar te horen dat ze niet in het systeem stonden.
Hierbij heb ik gelijk Transavia gebeld en kreeg te horen dat zij een vlucht zouden hebben van 2 dagen geleden dus 14-8.
Dit klonk mij vreemd in de oren aangezien ik een trouwe klant ben van Transavia en altijd goed controleer voordat ik een ticket boek wat ik dit keer uiteraard ook deed.
Ik moet hierbij wel vertellen dat ik normaal nooit problemen heb met het boeken van een ticket maar ditmaal meerdere pogingen moest ondernemen na alles ingevuld te hebben om tot een boeking te komen dus dat viel me wel op.
Ik vroeg aan de medewerker of er een mogelijkheid was dat er een fout is geweest in het systeem van Transavia dit kon hij niet uitsluiten maar dit moest ik kunnen bewijzen en hij gaf mij het advies een nieuwe ticket te kopen.
Later heb ik nog contact genomen via Whatsapp om te vragen of ze konden zien hoeveel de ticket kostte op het tijdstip van de datum waarop ik volgens hun geboekt had.
Aangezien ik de ticket op de avond van 13-8 had geboekt dus de avond voor de dag dat volgens Transavia mijn vrouw een vlucht had is de kans groot dat prijs hoger lag en daarbij kon ik aantonen dat er een fout is geweest in het systeem van Transavia.
Via Whatsapp geen reactie gehad later telefonisch contact genomen en kreeg ik te horen dat het niet mogelijk was om dat te zien en wel netjes een excuus erbij gekregen dat het zou gelopen is dat wel.
Ik vind dit heel vervelend dat dit zo is gegaan ik reis vaak met Transavia en nooit een probleem gehad maar na dit ga ik wel twijfelen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag willen dat Transavia contact met mij opneemt meet de gegevens die bij jullie bekend zijn en misschien bereid zijn met een oplossing te komen en mijn vertrouwen in hun terug te winnen.

