Klacht: Kastje naar de muur, service nul.

Joeri Schinkel op 05 oktober 2020 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 5 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vlucht eerder al moeten wijzigen van juli naar maart door corona. Dit kan uiteraard, alleen jammer dat dit eigenlijk voor vrijwel alle data bijbetalen betekent. Verder jammer dat ik hiervoor 2x 2 uur in de wacht moest staan en de verbinding verbroken werd, genegeerd via whatsapp en facebook.
Mooiste is nu dat ik enkele dagen terug een mail ontving dat mijn vlucht Lissabon-Rotterdam gewijzigd is naar Lissabon-Eindhoven en dan ook nog eens dusdanig laat dat ik niet meer thuis kan komen. Ik kan deze vlucht annuleren, maar de heenweg niet omdat dit een ander boekingsnummer betreft vanwege een andere bestemmingsluchthaven. Bij contact via whatsapp wordt star gereageerd en naar regels verwezen. Verder regelt Transavia niet qua vervoer of verblijf in Eindhoven en word ik zelfs uitgelachen! Via facebook wordt ook alleen naar voorwaarden verwezen en vervolgens gevraagd naar een prive bericht. Deze heb ik gestuurd waarna er een automatiach bericht volgt dat Transavia dit medium tijdelijk niet gebruikt. Er wordt verwezen naar whatsapp of bellen. Van de reiziger wordt flexibiliteit gevraagd, Transavia zelf doet helemaal niets. Laatste keer Transavia, hopelijk gaat Den Haag eisen verbinden aan het geld wat in de bende wordt gepompt.

Gewenste Oplossing:

Volledige restitutie heen- en terugvlucht.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joeri Schinkel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM